+48 32 291 80 07 wod-eko@wod-eko.pl

WOD-EKO

Systemy napowietrzania ścieków

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOD-EKO
Sp. z o. o. rozpoczęło działalność w 1992 roku jako jedna z kilku pierwszych polskich firm w tworzącej się wówczas branży wodno-ściekowej.

Oferujemy

Dyfuzory talerzowe

Stanowią autorskie rozwiązanie naszej firmy.

Systemy napowietrzania WOD-EKO

Dostarczamy całościowe rozwiązania dla oczyszczalni ścieków.

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOD-EKO Sp. z o. o. rozpoczęło działalność w 1992 roku jako jedna z kilku pierwszych polskich firm w tworzącej się wówczas branży wodno-ściekowej.

Od początku istnienia, oferujemy całościowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji, montażu oraz serwisu systemów napowietrzania dla oczyszczalni ścieków pracujących w systemie dorobnopęczerzykowego napowietrzania wgłębnego.

WOD-EKO jest firmą z wyłącznym udziałem polskiego kapitału prywatnego, zarządzaną przez doświadczony zespół inżynierski – absolwentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Systemy napowietrzania ścieków WOD-EKO

pracują w około 400 obiektach gospodarki wodno-ściekowej w Polsce, które wyposażyliśmy łącznie w ponad 700.000 dyfuzorów naszej produkcji.

Dyfuzory WOD-EKO

Kluczowym elementem systemow napowietrzania WOD-EKO są dyfuzory talerzowe umożliwiajce skuteczny przebieg procesu natleniania i oczyszczania ścieków.

Systemy napowietrzania WOD-EKO

Systemy napowietrzania ściekow oparte są o proces drobnopęcherzykowego napowietrzania wgłębnego realizowanego przez dyfuzory talerzowe rozmieszczone na dnie komory osadu czynnego oczyszczalni.